Граємо в гру Дата: Фрагменти історії

Нас навряд можна назвати завзятими фанатами історії України, але навіть нам було цікаво зіграти в гру “Дата: Фрагменти історії”. В ній вам не доведеться згадувати скільки дітей було у Ярослава Мудрого, та як саме він розділив між ними землі Київської Русі, але буде корисним приблизно здогадуватись в який історичний період це відбувалося. Цікавості до гри додає те, що окрім подій про які всі знають (наприклад, Помста княгині Ольги деревлянам) в грі є події про які з нашої трійки не чув ніхто (наприклад, Устава на волоки).

Уста́ва на воло́ки — правовий документ, затверджений польським королем, великим князем литовським Сигізмундом II Августом про проведення аграрної та фінансово-податкової реформи на території Великого князівства Литовського. За ним всі земельні володіння великого князя вимірювалися і ділилися на однакові ділянки — волоки, що стали єдиною одиницею оподаткування. 

Wikipedia

У випадку з такими картами вам або знадобиться гарна вдача (щоб просто спробувати вгадати, коли ж це відбулося) або логічне мислення, адже ілюстрації в цій грі відіграють велику роль. Подивившись на одяг зображених людей, або предмети, які вони використовують можна спробувати здогадатись коли відбулася та чи інша подія.

Якщо ви хочете позмагатися з друзями, посміятися над тим, наскільки погано засвоїлися шкільні знання, дізнатися щось нове — тоді “Дата: Фрагменти історії” — це чудовий вибір.

Гра розрахована на 2-4 учасників від 10 років, партія триває близько 15 хвилин.

Дякуємо Ярославу з каналу TheDrot, що запросив до себе в гості та пограв з нами. Підписуйтесь на його канал (або просто слідкуйте за дописами на нашому сайті) адже там скоро з’явиться летсплей “Тераформування Марса”.

Уточнення за правилами!

Коли гравець викладає 5-ту переможну карту — всі мають дограти поточний раунд. У відео Оля виклала 5-ту переможну карту і на цьому гра завершилась, а за правилами Міша і Ярослав ще мали походити. Якби в результаті хтось з них також мав би в часовому потоці 5-ть карток свого кольору — ми б зіграли, ще один чи декілька раундів, щоб остаточно визначити переможця. Якщо б в нас в результаті закінчилися карти в колоді — ми б зіграли в нічию й Оля нарешті б наліпила котика в досягнення.

Дякуємо за перегляд.

Підтримуйте нас на Патреоні та пишіть — на які українські ігри ви хотіли б побачити огляд чи летсплей.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.