Пандемія (Pandemic)

Пандемія (Pandemic)
Ранг: 144
Світова оцінка: 7.6
Народна оцінка: 10
Кількість гравців: 2 - 4
Вік гравців: 8
Тривалість гри: 45
Складність: 2.4
Видавець:
Реліз локалізації: 10. 2020
Категорії: Медицина

Дивовижно, але найбільшу загрозу для людства становлять далеко не танки або гармати, а те, що ми навіть не можемо побачити неозброєним оком. Мікроскопічні віруси, організми, здатні проникати в живих істот, передаватися від носія до носія і навіть мутувати, змінюючи свою поведінку до невпізнання. За кілька днів найнебезпечніші види вірусів здатні спустошити цілі міста і навіть країни. На щастя, за багато століть живі організми виробили імунітет до багатьох земних вірусів. Але що робити, якщо в результаті активізації нових штамів вірусів почнеться справжня пандемія? У цьому випадку на землі знайдуться герої, здатні кинути виклик небезпеці!

ТОП 6 Настільних ігор для ПОЧАТКІВЦІВ

Відео-правила настільної гри Пандемія

В уявленні багатьох ігри - це обов'язково змагання та суперництво. Але є й такі ігри, в яких усі учасники повинні об'єднатися в одну команду та спільними силами досягти мети гри. Вони називаються кооперативними. У таких іграх учасники перемагають разом, і програють також разом.

Чи не найвідомша кооперативна гра - це Пандемія. Солов'їною її видали у 2020 році. А тепер ви можете подивитися відео-правила цієї гри, якщо не хочете читати буклет, або кинути посилання своїм друзям, якщо не хочете пояснювати їм правила.

ТОП 10 настільних ігор для новачків за версією Теорії Гри

У цьому відео ми розповідаємо про те, які саме настільні ігри найкраще підходять для того, щоб залучити новачків у це чудове хобі. Ну і звісно: у форматі топу.

TOP 100 Board Games Scratch Poster. У що ми грали?

Теорії Гри потрапив до рук Скретч-постер з ТОП 100 настільних ігор за версією BGG. І що ми з ним зробили? Звісно те, що й треба робити зі скретч-постерами. Перевірили, що ми можемо там стерти. Вийшло довжелезне відео майже на півтори години.

Отже у цьому випуску:

- перелік ігор, які Оля ненавидить;

- перелік ігор, в які Міша завжди програє;

- перелік ігор з топу, про які Оля з Мішою навіть не чули.

Поточні подіїМинулі події

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.