Star Wars: Rebellion

Star Wars: Rebellion
Ранг: 10
Світова оцінка: 8.4
Кількість гравців: 2 - 4
Вік гравців: 14
Тривалість гри: 240
Складність: 3.7
Видавець:
Реліз локалізації: 2022

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ЗОРЯНІ ВІЙНИ: ПОВСТАННЯ (STAR WARS: REBELLION)

 
 

 Зоряні Війни: Повстання — це настільна гра про епічний конфлікт між Галактичною Імперією та Альянсом повстанців для двох-чотирьох гравців.
 У грі ви керуєте всією Галактичною імперією або Альянсом повстанців. Ви повинні командувати зоряними кораблями, враховувати переміщення військ і об’єднувати системи для своїх цілей. Враховуючи відмінності між Імперією та Альянсом повстанців, кожна сторона має різні умови перемоги, і вам потрібно буде змінити свій стиль гри залежно від того, кого ви представляєте:

 Як імперський гравець ви можете керувати легіонами штурмовиків, зграями TIE, зоряними руйнівниками і навіть Зіркою смерті. Ви керуєте галактикою за допомогою страху, покладаючись на силу свого величезного війська, щоб змусити всіх виконати свою волю. Щоб виграти гру, вам потрібно знищити Альянс повстанців, знайшовши його базу та знищивши її. По дорозі ви можете підкоряти світи або навіть знищувати їх.

 Як гравець повстанців ви можете керувати десятками десантників, літаками T-47, корветами Corellian і ескадрильями винищувачів. Однак ці сили не зрівняються з імперським військом. З точки зору сирої сили, ви виявите, що ви явно неперевершені з самого початку, тому вам потрібно буде згуртувати планети, щоб вони допомогли у ваших цілях, і виконувати цілеспрямовані військові удари, щоб саботувати імперські будівельні вишки та викрадати цінну розвідувальну інформацію. Щоб виграти галактичну громадянську війну, вам потрібно схилити громадян галактики на вашу сторону. Якщо ви протримаєтеся досить довго і зміцните свою репутацію, ви надихнете галактику на повномасштабне повстання і переможете.

 Маючи понад 150 пластикових мініатюр і дві частини ігрового поля, які відповідають тридцяти двом найвідомішим системам галактики Зоряних Війн, Rebellion має такий же великий масштаб, як і будь-яка гра Star Wars до цього.

 Але попри всю свою монструозність, «Повстання» залишається надто особистим, кінематографічним і героїчним. Ваш успіх залежить не від потужності ваших кораблів, транспортних засобів і військ, він залежить від індивідуальних зусиль таких видатних персонажів, як Лея Органа, Мон Мотма, Гранд Мофф Таркін та Імператор Палпатін. Оскільки громадянська війна поширюється по всій галактиці, ці лідери є безцінними для ваших цілей, а секретні місії, які вони намагаються виконати, згадають багато найнадихаючіших моментів із класичної трилогії. Ви можете відправити Люка Скайвокера на навчання джедаїв на Дагобу або попросити Дарта Вейдера встановити пастку, яка заморожує Хана Соло в карбоніті!

TOP 100 Board Games Scratch Poster. У що ми грали?

Теорії Гри потрапив до рук Скретч-постер з ТОП 100 настільних ігор за версією BGG. І що ми з ним зробили? Звісно те, що й треба робити зі скретч-постерами. Перевірили, що ми можемо там стерти. Вийшло довжелезне відео майже на півтори години.

Отже у цьому випуску:

- перелік ігор, які Оля ненавидить;

- перелік ігор, в які Міша завжди програє;

- перелік ігор з топу, про які Оля з Мішою навіть не чули.

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.