Marvel Champions Карткова гра (Marvel Champions: The Card Game)

Marvel Champions Карткова гра (Marvel Champions: The Card Game)
Ранг: 40
Світова оцінка: 8.2
Кількість гравців: 1 - 4
Вік гравців: 14
Тривалість гри: 90
Складність: 2.8
Видавець:
Реліз локалізації: 3. 2022

Marvel Champions – це «жива» кооперативна карткова гра, яка дасть тобі і твоїм друзям можливість перевтілитися в культових героїв Марвел і завадити лиходіям втілити їхні злісні плани. Деякі герої здобувають перемогу, покладаючись на свою неймовірну силу, як-от Капітан Марвел, натомість інші використовують науку і технології – як Залізна людина.

Однак бути героєм – це не лише мати суперсили. Доводиться також проводити час в якості свого альтер его, відновлюючи здоров’я та плануючи майбутні битви. Лише працюючи в команді зі своїми союзниками, ти зможеш перемогти лиходія та виграти гру.

Гра Marvel Champions триває впродовж кількох раундів, кожен з яких складається з фази гравця та фази лиходія. Протягом раунду ти і твоя команда героїв будете протистояти лиходію та його посіпакам і спробуєте перешкодити їхнім підступним планам за допомогою співпраці, вмінь та удачі.

У фазі гравця ти матимеш можливість продемонструвати свої супергеройські вміння і провчити поганців. Ти можеш виснажити свого героя, використовуючи свої базові вміння: атакувати лиходія, знешкодити його план або захищатись від майбутніх атак. 

Під час свого ходу ти також можеш зіграти з руки карти союзника, події, апгрейду або підтримки. Ці карти уособлюють надзвичайні вміння, неймовірні технології та вірних соратників, які готові приєднатися до битви. Щоб зіграти карту, слід заплатити вказану кількість ресурсів, скинувши інші карти з руки. Скинуті карти символізують винахідливість, потрібну, щоб на льоту спроектувати силовий промінь; фізичну вправність, щоб завдати нищівного удару з павутини; або зусилля, щоб покликати на допомогу таких союзників, як Нік Ф'юрі і Галк. Ви можете використовувати союзників, щоб атакувати лиходія чи перешкоджати йому. Проте будьте обережні, як тільки у союзників закінчується життя, вони вважаються переможеними і виходять з гри.

Звісно, персонажі Марвел не лише супергерої. Вони – люди з унікальним набором умінь. Раз за хід можна міняти вигляд між героєм і альтер-его. У вигляді альтер-его ти не можеш атакувати лиходія власноруч, зате маєш доступ до унікальної властивості персонажа, а також можливості полікуватися і підготуватись до наступного бою.
Після фази гравців у лиходія є шанс відігратись, удосконалити свої плани і повернутись з новими ворогами і загрозами.

Фаза лиходія починається з додавання жетонів загрози на план лиходія. З кожним таким жетоном у героїв стає все менше часу, а лиходій наближається на крок ближче до перемоги.

Твій вигляд – герой чи альтер его – безпосередньо впливає на поведінку суперника. Якщо гравець у вигляді героя, то лиходій атакуватиме, якщо ж граєш за альтер его – поганець буде вдосконалювати план і робити його ще більш загрозливим. Після лиходія активуються і його посіпаки. Вони атакують гравців, або додають жетони загрози.
Ці поганці не чекають, склавши руки, щоб їх зупинили герої. Вони постійно про щось змовляються і роблять все можливе, щоб їхній план втілився в життя.

База карткової гри Marvel Champions – це лише початок. Оскільки це «жива гра», незабаром з’являться доповнення з колодами нових героїв – Капітана Америки й Міс Марвел, та новими лиходіями –  Зеленим Гобліном і Трощильною бригадою. 

Ніхто не казав, що життя героя легке. Лиходії та їхні прислужники під покровом ночі працюють над втіленням своїх підступних планів. Тільки ти і твої союзники можуть стримати атаку і зупинити зло раз і назавжди. Нокаутуй лиходія і врятуй світ!

 

Marvel Champions. Карткова гра за 4 хв | Швидкий огляд правил

Усім привіт! Запрошуємо Вас переглянути швидкий огляд настільної гри "Marvel Champions. Карткова гра", яка була локалізована українською видавництвом Kilogames. Щоб побачити ігровий процес, можете глянути наші летсплеї в цю гру Капітанка Марвел та Залізна людина vs Кло https://youtu.be/gE9Y_sCvTJs а тут до нас завітав Міша з каналу "Теорія гри" (Людина-павук, Чорна пантера та Залізна людина vs Альтрон) https://youtu.be/twCtGUkcX7k Якщо хочеться подивитись щось швиденько та по Marvel, то, можливо, зацікавлять наші летсплеї в настільну гру "Marvel United. Українське видання" Перший - Оса та Капітанка Марвел vs Червоний череп https://youtu.be/Eq9VSi8gd4U Другий - Галк та Капітан Америка vs Наслідувач https://youtu.be/bqtV61y7KtE

Граємо в Marvel Champions з Теорією гри | Людина-павук, Чорна пантера та Залізна людина vs Альтрон

Усім привіт! Запрошуємо до перегляду летсплею "Marvel Champions. Карткова гра", що була локалізована українською видавництвом Kilogames. Кому цікаво дивитись фільм про "Месників", коли можна глянути майже 3-годинний летсплей. Не пропустіть!

Граємо в Marvel Champions. Карткова гра | Капітанка Марвел та Залізна людина vs Кло

Усім привіт! Запрошуємо до перегляду летсплею настільної гри "Marvel Champions. Карткова гра", що була локалізована українською видавництвом Kilogames. У цьому відео ви побачите епічне протистояння Капітанки Марвел (Володимир), Залізної людини (Алла) та Кло (гра). Не пропустіть!

MARVEL CHAMPIONS - Огляд настільної кооперативної гри у всесвіті МАРВЕЛ

Марвел Чемпіонс, нова настільна гра, що локалізована видавництвом Kilogames. В ній герої усі разом грають за супергероїв та намагаються перемогти лиходія. Зазирайте у відео, де я роскажу про цю гру та поділюся власними враженнями.

Marvel Champions Жінка Галк проти Носорога

 

Як перемогти Носорога Жінкою Галком?

- Максимально використовуйте карти, що прийшли на руку. Не треба притримувати щось на потім, потім буде щось інше.

- Не сильно партеся з приводу загроз на основному плані, скоріше за все, ви винесете носорога раніше, ніж він цей план виконає.

- А от з побічними планами треба щось робити, бо кожен такий план, це ускладнення для вас. Не знімете план, що змушує тягнути з колоди лиходія на одну карту більше, з великою вірогідністю отримаєте ще й третій, а то й четвертий побічний план і пачку посіпак. Ці проблеми накопичуються і ігнорувати їх не можна. 

- Не забувайте про властивості власного персонажа та зіграних карт. Вони дуже допомагають у грі

 

Слава Україні та ЗСУ! Ми переможемо.

 

Marvel Champions. Як перемогти в цій бісовій грі?

 

Якщо ви вже грали в Marvel Champions, то з великою вірогідністю багато програвали. Якщо ви в неї ще не грали, але хочете зіграти, то готуйтеся програвати. Якщо ви перемогли, то вам точно скажуть щось штибу: ви просто грали не правильно ;)

То як підійти до цієї гри, щоб все виглядало не настільки песимістично?

 

Соло плей та правила Marvel Champions

Хочете дізнатися правила гри Marvel Champions? 

Тоді хутчіш дивіться відео з каналу MrFinkreg. 

Олексій не тільки розкаже основі нюанси гри, а ще й покаже як в неї грати.

Marvel Champions це Жива карткова гра (ЖКІ) в якій ви будете за допомогою супергероїв намагатися перемогти неймовірного злодія. Комбінуйте різні карти, щоб максимально використати їх можливості та врятувати світ.

Також можете переглянути соло-плей від Теорії гри: Залізна Людина проти Альтрона

MARVEL CHAMPIONS - Огляд настільної кооперативної гри

 

Марвел Чемпіонс, нова настільна гра, що локалізована видавництвом Kilogames. В ній герої усі разом грають за супергероїв та намагаються перемогти лиходія. Зазирайте у відео, де я роскажу про цю гру та поділюся власними враженнями.

Нумо грати Marvel Champions

Marvel Champions – крута карткова гра, яка до того ж скоро вийде українською. Видавництво Kilogames оголосило, що 7 вересня почнеться передзамовлення на українську локалізацію, тож чекаємо з нетерпінням. А поки хочу коротенько розповісти вам, що це взагалі за гра.

Marvel Champions – кооперативна настолка, тобто ти і твої друзі виступатимете однією командою проти механіки гри. Кожен з вас втілиться в супергероя, а за лиходія “відігруватиме” настолка. Гра не така вже й проста, кидатися картами навмання не вийде. Щоб перемогти, вам доведеться дійсно бути командою та підтримувати один одного. Також у цю гру можна грати самотужки, як у відео нижче. З однієї сторони це простіше, адже лиходій насипає жетонів і посіпак у розрахунку на одного гравця, та й поганих подій відбувається менше. З іншого – складніше, адже не варто розраховувати на чиюсь допомогу.

Натискай на картинку та підтримай нас на Патреоні

Особисто мені гра дуже сподобалася. Шанувальники карткового Жаху Аркхема, в якому схожа механіка, сварять Marvel Champions за відсутність сюжету. Як на мене – це тільки плюс, адже тут немає відчуття, що в коробку не доклали карт і тобі конче тре купить наступне доповнення. Англійською вже вийшли доповнення з героями та лиходіями (вони виходитимуть і українською) і зовсім не обов’язково брати все, щоб нормально грати. Тобі подобається Людина-Мураха? Ну то докупи тільки його геройський пак, і все. Це буквально небувала щедрість зі сторони FFG (компанія, що розробила та випустила гру), адже зазвичай їхні ігри неможливо нормально грати, якщо не скуповувати усі доповнення підряд. Така собі корпорація зла))) 

До того ж вже є велике доповнення, де буде сюжет, і якщо тебе не пре, якщо не треба збиратися однією й тією ж компашкою пів року, щоб пройти кляту кампанію на 10 партій (насправді я не знаю, скільки там сюжетних місій), то FFG і це сюди додало.

Але щось я заговорився. Дивіться відео, де Залізна Людина отримуватиме по баняку від Альтрона.

Також ви можете подивитися летсплей соло-гри Людина-Павук проти Носорога від каналу MrFinkreg і гру на двох Людина-Павук та Чорна Пантера проти Носорога від каналу Світ Настільних Ігор.

Поточні подіїМинулі події

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.