Pandemic Legacy: Season 1

Pandemic Legacy: Season 1
Ранг: 2
Світова оцінка: 8.6
Кількість гравців: 2 - 4
Вік гравців: 13
Тривалість гри: 60
Складність: 2.8
Видавець:
Реліз локалізації: 2022
Категорії: Екологія Медицина

Дизайнер: Роб Давіо, Метт Лікок
Художник: Кріс Квілліамс
Видавець: Z-Man Games
Видавець в Україні: Ігромаг


ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ  PANDEMIC LEGACY: SEASON 1  (ПАНДЕМІЯ СПАДЩИНА: СЕЗОН 1)


 Pandemic Legacy — це кооперативна гра з сюжетною кампанією, яка включає 12-24 ігрові партії, що розгортаються в рамках загальної історії, залежно від того, наскільки добре ваша група грає. На початку гра починається дуже схоже на базову пандемію, у якій ваша команда спеціалістів із боротьби з хворобами бореться з часом, подорожуючи навколо світу, лікуючи гарячі точки хвороб, досліджуючи ліки від кожної з чотирьох чум, перш ніж вони вийдуть з-під контролю.
 Під час ходу гравця у нього є чотири доступні дії, за допомогою яких він може подорожувати світом різними способами, будувати дослідницькі станції, лікувати хвороби, обмінюватись картками з іншими гравцями або знаходити ліки від хвороби. Кожен гравець має унікальну роль зі спеціальними здібностями, які допомагають йому в цих діях.
 Після того, як гравець виконав свої дії, він бере дві карти. Ці картки можуть включати картки епідемії, які розмістять на дошці нові кубики хвороби та можуть призвести до спалаху інфекції, поширюючи кубики хвороби ще далі. Спалахи додатково підвищують рівень паніки в місті, що робить подорож до міста дорожчою.
 Кожного ігрового місяця ви маєте два шанси досягти своїх цілей. Якщо вам це вдається, ви виграєте і відразу переходите до наступного місяця. Якщо ви зазнаєте невдачі, у вас буде другий шанс із більшим фінансуванням для вигідних карток подій.
 Під час кампанії будуть запроваджені нові правила та компоненти. Іноді це вимагатиме від вас остаточної зміни компонентів гри; це включає написання на картках, розривання карток і розміщення постійних наклейок на компонентах. Ваші персонажі можуть отримати нові навички або згубні ефекти. Персонаж може бути навіть повністю втрачений, після чого він стає недоступним для гри.

TOP 100 Board Games Scratch Poster. У що ми грали?

Теорії Гри потрапив до рук Скретч-постер з ТОП 100 настільних ігор за версією BGG. І що ми з ним зробили? Звісно те, що й треба робити зі скретч-постерами. Перевірили, що ми можемо там стерти. Вийшло довжелезне відео майже на півтори години.

Отже у цьому випуску:

- перелік ігор, які Оля ненавидить;

- перелік ігор, в які Міша завжди програє;

- перелік ігор з топу, про які Оля з Мішою навіть не чули.

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.