Spirit Island

Spirit Island
Ранг: 11
Світова оцінка: 8.4
Кількість гравців: 1 - 4
Вік гравців: 13
Тривалість гри: 120
Складність: 4
Реліз локалізації:

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ОСТРІВ ДУХІВ (SPIRIT ISLAND)


 Острів Духів — це комплексна тематична кооперативна гра про захист вашого острову від загарбників-колоністів. Гравці виступають в ролі духів острова, кожен зі своїми унікальними стихійними вміннями. Кожного ходу гравці одночасно обирають, яку карту здібності розіграти, сплачуючи за це енергію. Використання комбінацій карт вміннь, які відповідають елементальній спорідненості духа, можуть надати безкоштовні додаткові ефекти. Швидші ефекти починають діяти миттєво, до того, як загарбники поширяться та спустошать ділянку острова, але інші вміння повільніші, тому для їх ефективного використання потрібно подумати та все розпланувати. У фазі духів гравці отримують енергію та вибирають, як/чи рости: повертати використані карти вміннь, шукати нові вміння чи поширювати свою присутність на нові території острова.
 Загарбники розповсюджуються по карті острова напівпередбачуваним способом. Кожен хід вони досліджують деякі землі (частини острова); наступним ходом вони будуються на цих землях, утворюючи поселення та міста. Після цього вони спустошують цю ділянку, приносячи занепад на землю та нападаючи на будь-яких місцевих жителів острова.
 Мешканці острова дають відсіч загарбникам, коли їх атакують, і надають духам іншу допомогу, але не завжди роблять це так, як ви сподівалися. Деякі сили діють через острів'ян, допомагаючи їм (наприклад) вигнати загарбників або очистити землю від занепаду.
 Гра загострюється по мірі просування: духи поширюють свою присутність на нові частини острова та шукають нові та більш потужні вміння, тоді як загарбники активізують свої зусилля з колонізації. Кожен хід представляє 1-3 роки альтернативної історії.
 На початку раунду для перемоги потрібно знищити всі поселення та міста на полі, але в міру того, як ви все більше лякаєте загарбників, перемога стає легшою: вони втечуть, навіть якщо залишиться певна кількість поселень чи міст. Поразка настає, якщо будь-якого духа знищено, якщо острів охоплений занепадом або якщо колода загарбників вичерпана до досягнення перемоги.
 

ЩО НОВОГО #001 - 17-23.10.2022

Новини пригодницьких та тематичних настільних ігор за 17-23.10.2022. Carcassonne, Treasure Island, Western Legends, 3000 Scoundrels, Spirit Island: Nature Incarnate, Oathsworn, Warcrow Adventures, Escape from New York, Destinies: Witchwood, Iron Maiden Pack

Заруба Соло Острова Духів (Spirit Island)

Соло Заруба в Острів духів з доповненнями Branch and Claws і Jagged Earth. Stone's Unyielding Defiance не терпить бранденбурзько-прусських загарбників у себе вдома. Наш підписник/патреон Роман вирішив спробувати себе у новій ролі, а саме пояснення правил до настільних ігор через Tabletop Simulator. Першою грою він обрав одну з своїх найулюбленіших настільних ігор, Острів Духів. Дивіться, коментуйте та пишіть чи вам цікава така рубрика)

Написати відгук

Що б написати відгук ви маєте бути авторизованим.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.