Gloomhaven (2017)

Базова гра
Ранг: 3
Світова оцінка: 8.8
Кількість гравців: 1 - 4
Вік гравців: 14
Тривалість гри: 120
Складність: 3.9

Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ GLOOMHAVEN (ПОХМУРА ГАВАНЬ)

 Gloomhaven — це кооперативна гра про тактичні бої у фентезійному стилі. Гравці візьмуть на себе роль мандрівного авантюриста зі своїми особливими навичками та власними причинами для подорожі в цей темний куточок світу. Гравці повинні працювати разом, щоб розчистити загрозливі підземелля та забуті руїни. У процесі вони покращуватимуть свої здібності за допомогою досвіду та здобичі, відкриватимуть нові локації для дослідження та пограбування, а також розширюватимуть історію, що постійно розгалужується завдяки рішенням, які вони приймають.
 Це сценарна гра з світом який постійно міняється у яку цікаво грати протягом багатьох ігрових сесій. Після сценарію гравці прийматимуть рішення про те, що робити, що визначатиме продовження історії, схоже на книгу. Сценарій — це кооперативна пригола, у якій гравці боротимуться з монстрами якими керує спеціальна система карток, щоб визначити порядок гри та дії гравця у свій хід.
 Кожного ходу гравець вибирає дві карти для розіграшу зі своєї руки. Число на верхній картці визначає ініціативу героя в раунді. Кожна карта також має верхнє та нижнє уміння, і коли настає черга гравця в ініціативному порядку, вони визначають, чи використовувати верхню силу однієї карти та нижню силу іншої, чи навпаки. Гравці повинні бути обережними, оскільки з часом вони назавжди втратять карти зі своєї колоди. Якщо вони надто довго очищають підземелля, вони можуть виснажитися й бути змушені відступити.