Res Arcana: швидкий огляд гри

«Res Arcana» – одна з найобговорюваніших ігор в нашому чатику в телеграмі. Настільки популярна, що навіть породила декілька невеличких місцевих мемів і наліпку в пакунку стікерів про любителів настільних ігор. Саме тому, коли Geekach оголосив про наміри локалізувати гру і запропонував мені зняти огляд, я із задоволенням погодилася.

Чи не пошкодувала я про своє рішення і чи не закидають мене каменюками в чатику, за те, що я бачу в грі деякі мінуси? Ні і ні. Але про все це детальніше у відео.

Декілька слів про гру «Res Arcana»

Гра підійде для 2-3 або 4 учасників віком від 12 років.
Партія триватиме 30-60 хвилин.

В цій грі ви в ролі мага будете використовувати різноманітні магічні есенції та предмети, користуватися стародавніми артефактами та робити все щоб заволодіти місцями сили!

Принаймні так написано в правилах. А насправді це доволі абстрактна гра, в якій ви спробуєте найбільш вдалим чином розіграти 8 карт, щоб вони приносили вам постійний прибуток і дали змогу заробити якнайбільше переможних балів.

Чим відрізняється українська версія?

Якість локалізованої версії буде така сама, як і в оригінальної гри, яку ви бачите на відео, тому що друкуватимуться вони на одній тій самій фабриці. 

На вас очікують: гарненькі дерев’яні фігурки есенцій, плиточки місць сили і магічних предметів із товстого картону, та купа карт. А до цього всього ще й суперзручний органайзер (серйозно, один з найкращих органайзерів, що я бачила), що вміщує в себе не тільки базову гру, а й доповнення.

В локалізації будуть використані фемінітиви, для позначення жіночих персонажів.

Зображення зі сторінки передзамовлення на сайті Geekach

В європейській версії гри (в тому числі і в українській), змінене зображення на карті «nightingale», бо як виявилося в інших широтах і на території Америки літають зовсім різні солов’ї.

Зображення зі сторінки Geekach у фейсбуці

Загалом зображення в грі доволі симпатичні, а іконографіка дуже зрозуміла.

Деталі передзамовлення

Передзамовлення на гру вже відкрито і триватиме до 10 вересня. Надходження коробочок з грою «Res Arcana» в Україну очікується в листопаді цього року, тоді попередні замовлення і будуть розіслані щасливим покупцям.

Вигідно замовляти гру одразу з протекторами (якщо ви полюбляєте такий варіант захисту карт), адже кожної партії доведеться ретельно перемішувати колоди, а під час гри постійно взаємодіяти з картами (тримати їх в руках, перекладати з місця на місце або повертати їх).

Geekach також може порадувати замовників крутими промо-картами магів з альтернативними ілюстраціями. Вони будуть додані до передзамовлених коробочок безкоштовно, якщо новина про гру «Res Arcana» назбирає 100 репостів у фейсбуці, а на канал Гікача у ютубі підпишеться 250 людей.

Дивіться огляд, замовляйте Рес Аркану, якщо вона вам сподобалася та підписуйтесь на нас на Патреоні.

Тримаємо вас в курсі найцікавіших та найактуальніших подій світу настільних ігор в Україні.
Розповідаємо про настільні ігри просто, весело та цікаво.