Огляд гри «Захисник корони»

 Огляд гри «Захисник корони»

Не знаю як ви, а я кожного разу дуже і дуже радію, коли на ютубі з’являється новий огляд на настільну гру. А коли він ще й швидкий, інформативний, гарно знятий та українською мовою — це взагалі «ВАУ!». Одразу з’являється бажання не тільки поставити лайк під відео, а ще й розповісти про це нашим підписникам.


У відео розглянуто плюси й мінуси гри «Захисник корони»

+ гарна якість компонентів;
+ зрозумілий та продуманий всесвіт;
+ необтяжлива економіка;
+ можливість «надавати по дупці супротивнику»;
+ гарне, з гумором, оформлення персонажів;

– затягнуті партії;
– гра скоріш дуельна, режим для 3-х і 4-х гравців значно менш елегантний, ніж той що на 2 х;
– висока ціна для дуельної гри;
– не продуманий органайзер, який можна викинути;
– правила і компоненти гри російською мовою.

Костянтин радить «Захисника корони» тим, хто шукає гарну стратегічну дуельну гру з опцією розширення до 3-4 учасників. Гарний асиметричний баланс фракцій та нетипова коренева механіка від українського виробника вам гарантовані.

Гра розрахована на учасників віком від 12 років. Партія триватиме до декількох годин часу (на коробці зазначено 40-90 хвилин).

Це була одна з перших ігор виданих «Kilogames». Вже після неї в портфелі видавництва з’явилася українська гра за мотивами однойменного фільму «Бобот», а також ціла низка локалізацій: «Тераформування Марса», «Тераформування Марса. Час Венери», «Печворк» та «Root».

Несподівані бонуси

Оглядач пропонує всім охочим написати по коментарю під відео на ютубі, серед яких буде випадковим чином розіграно невеличку настільну гру. Результати обіцяють в наступному відосі.

В описі під оглядом також можна знайти промок од RoyalDef, що дає знижку-15% на всі українські ігри в магазинчику Woodcat. А ви знали, про цей магазинчик, який продає здебільшого українські настолки?
Огляд з’явився на каналі молодого українського видавництва Woodcat.

Сподіваюся, що Костянтин не зупиниться на цьому і буде продовжувати записувати цікаві відео про настолки (в тому числі і про ігри власного видавництва). Підписуйтесь на канал, щоб нічого не пропустити.

На нашому сайті ви також можете знайти відео з розпаковуванням гри «Захисник корони».

Іванченко Ольга

Related post

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *