Огляд настільної гри «Плямки»

 Огляд настільної гри «Плямки»

Зізнавайтесь, ви грали у «Крапки» на перервах в школі? Якщо так, то з’явилася можливість повернутися в дитинство і пограти в новеньку абстрактну гру від Романа Задорожного (автор «Туманного острова» та «Марсоловів»).

«Плямки» – це швидка гра, партія в яку триватиме до 5 хвилин часу. Гравці по черзі викладатимуть на стіл карти з кольоровими плямками, намагаючись збудувати якнайдовшу лінію з цяток свого кольору, якнайбільшу ділянку заповнену ними та загалом мати на полі більше крапок ніж у суперника. Переможні бали будуть нараховуватись за кожну категорію, отож потрібно буде встигнути й там, і тут. І все це всього на 18-ти картах. Вам цікаво? Бо нам дуже!

Гра має бути надрукована до нового року. Зараз на неї, як і на інші новинки від Видавництво настільних ігор KOZAK GAMES триває передзамовлення . А значить, є можливість не тільки отримати її одним з перших, за більш привабливою ціною, а й посприяти розвитку «Пласту». 10% від прибутку на передзамовленнях видавництво планує віддавати на благодійність і цього разу вибір пав на український скаутинг.

f

Правила гри можна розповісти менше ніж за хвилину


1. Колода карт перемішується і кожен з гравців отримує по 9 карт з жовтими та блакитними плямками на руку.
2. Кожен учасник обирає собі один з двох кольорів. Гравці ходять по черзі.
3. У свій хід можна розіграти 1 карту розташувавши її на іншій карті, так щоб закрити частину плямок на ній. Але принаймні одна плямка повинна виднітися на кожній карті.
4. Після того як всі карти будуть викладені на стіл потрібно підрахувати переможні бали. По 1 балу отримує гравець, який:

  • збудував найдовшу лінію з плямок свого кольору.
  • збудував якнайбільшу ділянку з плямками свого кольору;
  • має більшу кількість плямок свого кольору на столі (які не закриті іншими картами), ніж суперник.


5. Перемагає той учасник який отримав більше переможних балів.

Ця крихітна абстрактна настільна гра підійде 2-м гравцям будь-якого віку, що мають декілька хвилин вільного часу і не проти помізкувати над власною стратегією перемоги в простій та яскравій грі.

Фото з сайту BGG

Іванченко Ольга

Related post

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *