Ми на Патреоні

 Ми на Патреоні

Вітаємо, друзі.
Після декількох коротких проте палких дискусій, ми прийняли рішення завести власну сторінку на Патреоні. Патреон – це такий сервіс, де ви можете гаманцем підтримати проекти, які вам подобаються. Наприклад: Теорію Гри.

Зазвичай для патронів (людей, що підтримали той чи інший проект на патреоні) пропонують якийсь унікальний контент, якого немає у загальному доступі. Це як підписка на Нетфліксі: щось можна подивитися безкоштовно, для затравочки, але якщо хочеш дивитись усі фільми – треба трошки заплатити.

Такий підхід йде врозріз з нашою метою: популяризацією настільних ігор. Як популяризувати настолки, якщо ми робитимемо контент лиш для обраних? Тому ніяких унікальних статей чи відео “тільки для патронів” не буде. Проте якщо вам подобається те, що ми робимо, якщо ви хочете, щоб ми більше писали, частіше знімали відео, використовували краще обладнання, відвідували більше тематичних подій – ви можете нам у цьому допомогти.

Патреон – це такий сервіс, де ви можете гаманцем підтримати проекти, які вам подобаються. Наприклад: Теорію Гри.

Для цього заходьте на наш Патреон та обирайте один з восьми рівнів підтримки. Потім у вас запитають номер карти та щомісяця зніматимуть з неї вказану суму. Ви завжди можете відмінити патронство прямо в особистому кабінеті патреона.

Отже, найперший рівень патронства – $1 на місяць. Це вартість одного горнятка кави в Києві. Зовсім невелика суму, проте 100 патронів такого рівня дадуть нам змогу досягти першої мети на патреоні. А досягнення першої мети відповідно дозволить купувати більше настільних ігор українських видавців для розпаковок та оглядів.

Що відбудеться, якщо ви нас не підтримаєте? Насправді нічого страшного. Ми продовжуватимемо робити своє, коли будемо знаходити на це вільний час та гроші. Проте з вашою підтримкою діло точно піде бадьоріше і краще.

Тому, якщо ви вболіваєте за популяризацію цього чудового та корисного хобі, за українські настільні ігри або вам просто цікаво нас читати та дивитися, підтримайте нас на Патреоні. 

Клейменов Михайло

Related post

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *