Marvel Champions: Залізна Людина проти Альтрона

 Marvel Champions: Залізна Людина проти Альтрона

Marvel Champions – крута карткова гра, яка до того ж скоро вийде українською. Видавництво Kilogames оголосило, що 7 вересня почнеться передзамовлення на українську локалізацію, тож чекаємо з нетерпінням. А поки хочу коротенько розповісти вам, що це взагалі за гра.

Marvel Champions – кооперативна настолка, тобто ти і твої друзі виступатимете однією командою проти механіки гри. Кожен з вас втілиться в супергероя, а за лиходія “відігруватиме” настолка. Гра не така вже й проста, кидатися картами навмання не вийде. Щоб перемогти, вам доведеться дійсно бути командою та підтримувати один одного. Також у цю гру можна грати самотужки, як у відео нижче. З однієї сторони це простіше, адже лиходій насипає жетонів і посіпак у розрахунку на одного гравця, та й поганих подій відбувається менше. З іншого – складніше, адже не варто розраховувати на чиюсь допомогу.

Натискай на картинку та підтримай нас на Патреоні

Особисто мені гра дуже сподобалася. Шанувальники карткового Жаху Аркхема, в якому схожа механіка, сварять Marvel Champions за відсутність сюжету. Як на мене – це тільки плюс, адже тут немає відчуття, що в коробку не доклали карт і тобі конче тре купить наступне доповнення. Англійською вже вийшли доповнення з героями та лиходіями (вони виходитимуть і українською) і зовсім не обов’язково брати все, щоб нормально грати. Тобі подобається Людина-Мураха? Ну то докупи тільки його геройський пак, і все. Це буквально небувала щедрість зі сторони FFG (компанія, що розробила та випустила гру), адже зазвичай їхні ігри неможливо нормально грати, якщо не скуповувати усі доповнення підряд. Така собі корпорація зла))) 

До того ж вже є велике доповнення, де буде сюжет, і якщо тебе не пре, якщо не треба збиратися однією й тією ж компашкою пів року, щоб пройти кляту кампанію на 10 партій (насправді я не знаю, скільки там сюжетних місій), то FFG і це сюди додало.

Але щось я заговорився. Дивіться відео, де Залізна Людина отримуватиме по баняку від Альтрона.

Зробити передзамовлення на гру можна тут.

Також ви можете подивитися летсплей соло-гри Людина-Павук проти Носорога від каналу MrFinkreg і гру на двох Людина-Павук та Чорна Пантера проти Носорога від каналу Світ Настільних Ігор.

Клейменов Михайло

Related post

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *