Таємний гік намагається купити ігри в магазині Ґавіал

 Таємний гік намагається купити ігри в магазині Ґавіал

Карантин-карантином, а грати в настільні ігри хочеться. Отож і наш #Таємний гік не цурається купувати нові забавки й надсилати нам враження про покупку.


Побачив на просторах інтернету цікаву головоломку від магазину Ґавіал (м. Львів, вул. Дж. Вашингтона 4-в), вирішив купити та додати до замовлення дитячих настільних ігор, тим паче діяла акційна пропозиція «Пару купуй – Знижку відчуй». 

Знайшов сайт gavial.com.ua почав шукати настільну гру. Порівняв з пропозиціями на сторінці в Instagram. Сайт приємний та швидкий, але заповнення неповне. Відсутні світлини деяких товарів, товари наявні в Instagram відсутні на сайті. 

Написав в приватні повідомлення через Instagram, відповіли не зразу, але відповівши надали варіанти дитячих настільних ігор. Узгодили товари та загальну вартість. Через деякий час повідомляють, що ігри відсутні та пропонують інші. 

Добре, що не встиг перерахувати гроші! 

Запропоновані не підходять, в замовленні залишаю лише головоломку. Хоча в замовленні один товар знижку в 14% залишають. 

Щодо строків: 15 числа здійснив оплату, 18-го відправили замовлення, 20-го вже отримав головоломку Новою поштою. 

Не зважаючи на деякі недоліки сервісом залишився задоволений. Клієнтоорієнтованість це запорука успіху!

Цікавою особливістю Ґавіала є відсутність російського продукту та орієнтація на українських видавництв і локалізацій. Рекомендую придивитись до нового магазину.

Трохи цифр:

Наразі на сайті магазину представлена 181 гра, а також 38 головоломок.

Є опція взяти ігри в оренду.

Найбільш активний Ґавіал в інстаграмі — мають там понад 2000 підписників, щодня викладають сторіс з настільними іграми, періодично проводять акції.

Загальна оцінка інстаграм-інтернет-магазину від Таємного гіка – 8

Критерії оцінювання: загальне враження. Оцінки від 1 до 10, де 1 – це найгірше місце на планеті Земля, а може й у всій галактиці Чумацький Шлях, а 10 – настільки ідеальний клуб/магазин, що якби янголи спустилися з небес і відкрили свій ангельський подібний заклад зі справжніми дивами й культистками Слаанеша, у них все одно вийшло б гірше.


Нагадуємо, що Таємний Гік – наша спеціальна рубрика з чесними відгуками. Ви можете написати нам відгук про будь-який магазин настільних ігор в Україні, а ми опублікуємо його анонімно.

Свої враження про магазини та клуби пишіть Олі в телеграмі або фейсбуці. Нехай настольщики дізнаються все хороше і погане про місцеві магазинчики та клуби.

Фото позичено з просторів інстаграму.

Прочитати ще більше звітів від Таємних гіків можна тут.

Сторонній автор

Related post

2 Comments

  • «Відсутні світлини деяких товарів, товари наявні в Instagram відсутні на сайті».
    «Узгодили товари та загальну вартість. Через деякий час повідомляють, що ігри відсутні та пропонують інші».

    «Рекомендую придивитись до нового магазину».

    • люди взагалі дуже непослідовні істоти ))))

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *