Dino Battle – огляд настільної гри про динозаврів

 Dino Battle – огляд настільної гри про динозаврів

Побачив, що Видавництво настільних ігор Bombat Game оголосили передзамовлення на гру Дино-Батл, і поліз дивитися шо воно таке. Тож доповідаю.

Dino Battle – асиметричні хрестики-нулики для партії від 2 до 4 гравців. У кожного з учасників під керівництвом буде 1 або 2 види істот Юрського (?) періоду. Маємо 4 види:

1) Рослини

Викладають по 3 жетони за хід на будь-які 3 вільні клітини. Можуть зжерти Ті-Рекса, якщо оточать його п’ятьма жетонами. Перемагають, якщо побудують неперервну вертикаль, горизонталь або діагональ на 5 клітин.

2) Цератопси

Викладають 2 жетони за хід. Можуть ставити не тільки на вільні клітини, а й зжерти рослину. Тобто забрати жетон Рослини з поля і викласти на його місце жетон Цератопса. Перемагають, якщо будують неперервну горизонталь, вертикаль або діагональ на 4 клітини.

3) Ті-Рекси

Викладають 1 жетон в хід. Можуть зжерти Цератопса. Перемагають, якщо будують неперервну горизонталь, вертикаль або діагональ на 3 клітини.

4) Птеродактелі

Викладають 1 жетон в хід на будь-яку вільну клітину поруч із уже зайнятою клітиною. Перемагають, коли виставляють 5 своїх жетонів на поле.

Що викликає оптимізм?

Правила дійсно дуже легкі, а сама гра може виявитися доволі глибокою. До прикладу маємо гру “Туманний Острів”, в якій за дитячими малюнками та правилами простенької абстрактної гри криється досить потужна тактична настолка. Також Бомбати вже довели, що вміють робити одночасно прості і шикарнючі ігри. Я маю на увазі “Дино-Ленд”.

Що бентежить?

Якщо перші 3 істоти працюють як камінь-ножиці-папір і нейтралізують одне одного, то Птеродактелі нікого не жеруть і їх ніхто не жере. Тобто це звичайнісінький таймер. Або хтось встигає виграти до Птеродактелів, або Птеродактелі виграють на 5 колі. Нічого не маю проти таймерів, але коли таймером грає один з гравців – це може бути дивно. Переживаю, що Птерами виявиться або надто легко грати, або надто складно. Проте доки не зіграю, нічого конкретного сказати не можу.

f

По передзамовленню гра коштує 180 грн. Це 20% знижки. Аж цілих 45 грн ))) Одну каву, будь ласка!
Хоча враховуючи, що Бомбати вхопили собі сегмент аудиторії, який не звик купувати ігри взагалі, це може бути суттєвим стимулом, я не знаю.

Пост Бомбатів за посиланням.
Чи брати участь у передзамовленні, чи ні – вирішуйте самі. Гра вкрай дешева і виглядає як мінімум цікаво. Я на разі маю звозити дитину на коміккон, а потім на 2 змагання з тхеквондо в інші міста (проїзд, участь, житло, хавка – все коштує грошей), тому куплю вже десь через місяць, скоріш за все, десь тоді і огляд буде.


P. S. Світлини чесно поцуплені з сайту Бомбатів

Переглянути відео-огляд гри “Dino Battle” можна в розділі “відосики” на нашому сайті.

Клейменов Михайло

Related post

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *