Галопом по Черкасах

 Галопом по Черкасах

Ми з сім’єю дуже полюбляємо подорожувати й не менш любимо настільні ігри. Тож, всюди де буваємо намагаємось відвідати ігрові клуби/магазини. Отже, до вашої уваги кілька слів про настільну Черкащину.

Готуючись до подорожі визначив осередки настільного хобі м. Черкас: магазин/клуб «Фишка BG», який не рекомендували через маленький вибір ігор; клуб «Синя валіза», який працює лише у неділю.
Подорож вийшла насиченою та недовгою, але поділитися є чим…

Стараємось з кожної подорожі привозити додому настільну гру в якості сувеніра, тож першою локацією для відвідування очікувано вибрали магазин/клуб «Фишка BG». Перші пригоди розпочались з пошуку розташування магазина. В стрічці сторінки Facebook знайшов пост з адресою – 3 поверх ТРЦ Хрещатик-Сіті.

Перший раз підійшли та дивимось на будівлю ТРЦ, а вона двоповерхова с засиллям літніх майданчиків від різних кафе, шукаємо вхід – натрапляємо на супермаркет. Не було часу для подальшого пошуку, залишаємо місце.

Другий раз прийшли з твердим наміром знайти магазин. Знаходимо боковий вхід в ТРЦ, проходимо всередину, ніяких вказівок на Фішку не бачимо, питаємо про клуб – не знають, питаємо іншого продавця – подивіться на нижньому поверсі, – каже, і тут настає просвітлення – в ТЦ є мінус третій поверх! Спускаємось, проходимо далі та нарешті знаходимо! Нас зустрічає привітний хлопчина:
– Шукаємо магазин, – кажемо.
– Він в окремому приміщенні, – відповідає.
– Зрозуміло, подивимось, що тут та підемо, дякуємо.

Приміщення невеличке, стоять кілька столів, за одним грають хлопці, полиці з настілками невеличкі, великий стіл (наче для настільного тенісу) з терейном для гри в Warhammer, армією та мініатюрою дракона.

Приміщення магазину знаходиться на тому ж (мінус третьому поверсі) через кілька магазинів далі. Магазин виглядає напівпорожнім, посередині один стенд з настільними іграми та інший з дитячими наборами для творчості. Продавець не реагує на наш прихід. На стінах полиці з розставленими, як для вітрини небагатьма коробками настільних ігор, коміксів, Лего та конструкторів Ugears. Передивляюсь асортимент настільних ігор… засилля російськомовних локалізацій…
– Чим можу допомогти, – питає нарешті продавець.
– Чи є англомовна версія Carcassonne, чи щось інше, – питаю.
– Нема, – відповідає.
– Дивлюсь в вас лише російськомовні ігри, – кажу.
– Можемо під замовлення привезти те що вам потрібно, – відповідає.
– Дякую не треба, ми проїздом, зараз щось виберемо, – кажу.

В підсумку брати російськомовні ігри не стали, купили пару дитячих наборів для творчості щоб не розчаровувати дітей.

В інший день гуляючи по місту ми цілеспрямовано пішли в Cat Cafe. Річ у тому, що в сім’ї ще немає домашнього улюбленця, а малеча хоче кицю. А де ще можна потискати доглянуту кицю в м. Черкаси? В кафе по вул. Байди Вишневецького, 19! Місце цікаве та тематичне, ну а як може бути коли по кафе гуляють киці?) Приємною несподіванкою було те, що в кафе наявна полиця з настільними іграми!

Більше того були люди, що грали. Звісно місце не дуже пристосовано для ігор (невеликі столи та маленький вибір ігор), але для гри зі своєю половинкою саме те! Отже, Cat Cafe – гарне місце, де можна відпочити за чашкою кави, або пограти в настільні ігри в товаристві пухнастих та милих котиків, в якому дійсно варто побувати.

Наостанок і на жаль нам не вдалось відвідати клуб «Синя валіза» тому, що він працює лише у неділю, а наша подорож Черкащиною закінчилась раніше.

Підсумовуючи, можна сказати, що в Черкасах грають та люблять настільні ігри, а от купляти краще деінде.

Подорожуйте, відвідуйте клуби/магазини настільних ігор, грайте з друзями та діліться своїми враженнями!

Корисна інформація про описані вище заклади

Cat Cafe

Адреса: вул. Байди Вишневецького, 19, м. Черкаси
Працює з 10:00 до 20:30 без вихідних, 1 година – 80 грн, безліміт – 170 грн в вартість входять напої та тортик.

Фішка BG (магазин та клуб окремі приміщення з різним режимом роботи)

Адреса: вул. Остафія Дашковича, 19, м. Черкаси, Черкаська область, мінус третій поверх ТРЦ Хрещатик-Сіті.

Клуб
Працює Вт-Пт: 16-20; Сб-Нд 13-21
1 година – 25 грн/з особи, безліміт – 60 грн/з особи

Магазин
Працює Пн-Пт: 12-20; Сб-Нд 10-20

Синя валіза

Адреса: вул. Надпільна, 285, м. Черкаси, Черкаська область, Черкаська обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка.
Працює Нд: 12-18

Автор: Сергій Білан

Сторонній автор

Related post

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *