Давайте знайомитись

 Давайте знайомитись

Привіт-привіт!

Це — сайт блогу Теорія гри. В основному його ведуть дві людини — Оля і Міша. Ми заснували цей проєкт 20 лютого 2017 року. Чому? Бо на той момент майже не було цікавого контенту українською мовою присвяченого настільним іграм. Якщо чогось немає, але дуже хочеться — доводиться робити це самим. І ми вважаємо, що все вдалося.

Що ми робимо?

Наразі ми пишемо статті, знімаємо відео, а також публікуємо відео та дописи інших авторів на цьому сайті. Інформації українською стає все більше і ми цим пишаємось.

Ми любимо першими дізнаватись (і розповідати вам) про нові плани українських видавництв та їх досягнення, про різні події, писати огляди ігор та робити невеличкі топи, ділитися тим на чому знаємось. Звісно не обходять нашу увагу і такі болючі питання як неякісні настолки, підробки, поганий сервіс та інші негаразди.

Чому ми впевнені, що розбираємося в настільних іграх? Бо це наше хобі (і іноді робота) якому ми присвячуємо час вже багато років. Ми граємо в улюблені ігри, тестуємо новинки (часто задовго до того як вони будуть видані), допомагаємо з написанням правил та перекладом їх українською, організовуємо турніри, здійснюємо інформаційну підтримку різноманітних подій, а потім із задоволенням їх відвідуємо, щоб розказати вам як все відбувалося.

Якщо вам здається, що ви можете краще — це чудово

Закликаємо вас в такому разі також знімати та писати українською. Ви можете надіслати свої матеріали й ми опублікуємо вас в рубриці “Гіки віщають” – якщо це контент, присвячений цікавим іграм або додамо ваш текст до відгуків Таємного гіка, якщо він присвячений купівлі товарів в одному з магазинчиків настільних ігор або ж відвідуванню клубу. Не соромтеся ділитися власними враженнями та емоціями.

Про можливість співпраці

Якщо ж ви власник магазину чи клубу, видавець або гейм дизайнер і хочете, щоб ми зробили матеріал про ваш продукт — напишіть нам про це! Ми із задоволенням співпрацюємо з різними людьми й компаніями, адже у нас з вами, скоріш за все, спільна мета — розвиток настільно-ігрового хобі в Україні. Єдине, ми не можемо обіцяти, що наш відгук буде на 100% схвальним, адже нам подобається описувати свої справжні враження. Ви також можете замовити рекламу на нашому сайті, наприклад у вигляді банера на головній або інших сторіночках сайту.

Підтримайте нас!

Теорія гри — не комерційний проєкт. Ми витрачаємо на нього багато сил, та потребуємо вашої підтримки. Кожен лайк, репост та коментар, кожне ваше відвідування сайту, вже допомагають нам робити блог (а значить і настільні ігри) більш популярним.

Ми будемо раді будь-якій підтримці. Наприклад, якщо у вас руки ростуть з правильного місця і ви вмієте і хочете монтувати відео — напишіть нам! Якщо у вас є ідея, як краще розвивати блог — не соромтеся і дайте нам про це знати! Якщо ви малюєте комікс про настільні ігри — давайте ми опублікуємо його на цьому сайті! Якщо ви маєте інші сильні сторони та розумієте, як ви можете стати нам у пригоді — повідомте нас про це. Окрім того, ви можете підтримати нас фінансово, на будь-яку суму, на Патреоні. А бо ж ви можете купити гарненьку прикрасу або одяг для фанатів настільних ігор в нашій крамничці. 

Будемо дружити

Залишайтеся разом з нами, грайте в гарні настільні ігри та підписуйтесь на нас в різних соц. мережах, щоб не пропустити найцікавіше!

Канал Теорії гри з новинами
Чат “Балачки Теорії гри”

Також ви можете написати нам особисто у фейсбуці. Оля і Міша.


Іванченко Ольга

Related post

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *